لطفا به دقت موارد زیر جهت استفاده بهینه از خدمات چاپ‌سل را بخوانید​:

ورود کاربران به وب‏‌سایت چاپ‌سل هنگام استفاده از پروفایل شخصی، وبلاگ و سایر خدمات ارائه شده توسط چاپ‌سل به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین است.

توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین چاپ‌سل از سوی کاربر است.

قوانین عمومی

کلیه اصول و رویه‏‌های ‏ چاپ‌سل ‏ مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های ‏ چاپ‌سل ‏ در آینده تغییراتی ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات ‏ چاپ‌سل ‏ استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به ‏ چاپ‌سل ‏ ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که ‏ چاپ‌سل ‏ به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه، امکان دارد ‏ چاپ‌سل ‏ برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

ساعات کاری چاپ‌سل، شنبه الی چهارشنبه از ساعت ۹ الی ۱۷ و پنج شنبه از ساعت ۹ الی ۱۳ می‌باشد.

چاپ‌سل در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که امکان تولید هر یک از محصولات چاپی در ‏ چاپ‌سل ‏ به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای ‏ چاپ‌سل ‏ محفوظ است و مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند یا وجه پرداختی را دریافت کند. همچنین در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده به حساب مشتری واریز خواهد شد.

چاپ‌سل ‏ مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند. اگر مشتریان نیاز دارند که فاکتور خرید برای آنها صادر شود، هنگام ثبت سفارش خود، با انتخاب گزینه موردنظر نسبت به دریافت فاکتور رسمی اقدام کنند.

گارانتی محصولات

ما همواره آماده هستیم اگر کوتاهی یا اشکالی‌ در خدمات‌رسانی در محصولات ما وجود داشت، آن را پذیرفته و روندهای جبرانی مشخص را در پیش بگیریم. برای اعمال گارانتی جبران چاپ‌سل، حتما باید محصول معیوب به چاپ‌سل مرجوع شود. محصول را در اسرع وقت یا حداکثر ظرف ۳ روزکاری پس از دریافت برای ما ارسال کنید. کارشناسان ما در چاپ‌سل ایراد مطرح شده توسط شما را برسی‌ می‌کنند و در صورت تایید آنها سفارش شما مشمول گارانتی شده و مجددا با دقت و نظارت کامل، چاپ و ارسال می‌شود.

چاپ‌سل می تواند محصول جدیدی را اضافه و یا بعضی از محصولات را حذف نماید. با این وجود چنانچه ثبت سفارش محصول حذف شده قبل از حذف محصول انجام شده و خریدار کد پیگیری دریافت کرده باشد، سفارش طبق روال در اختیار خریدار قرار خواهد گرفت.

شرایط اعمال گارانتی:

۱- جابجایی و قرارگیری نادرست رنگ‌ها یا کامل چاپ نشدن طرح روی محصول

۲- برش محصول به داخل ناحیه اطمینان

۳- آسیب دیدگی‌ محصول

محتوا

وبسایت ‏ چاپ‌سل ‏ هیچ گونه مسوولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های غیرقابل استفاده نمی‌‏پذیرد. سروﻳس‌‏های سایت آن‏گونه که هست ارائه می‏‌شود و سایت ‏ چاپ‌سل ‏ تحت هیچ شرایطی مسوولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد. سایت ‏ چاپ‌سل ‏ ممکن است دارای سرویس‌‏هایی با قابلیت مشارکت عمومی همچون اتاق گفتگو، نقد و سرویس‏‌های دیگری باشد که برای تسهیل ارتباط شما ارائه می‏‌شوند. شما توافق می‏‌کنید که از این سرویس‏‌های جمعی، فقط برای ثبت، ارسال و دریافت پیام‏‌هایی استفاده کنید که مناسب و مرتبط با آن سرویس خاص باشد. کلیه محتویات سایت ‏ چاپ‌سل ‏ شامل قانون حق تکثیر می باشد و به سایت ‏ چاپ‌سل ‏ تعلق دارد.

سیاست قیمت گذاری

در مواردی بسیار نادر و در صورت وجود نوسان‌‏هایی در بازار و یا اشتباه در قیمت‌‏گذاری، اگر سفارشی قابل تحویل نباشد، ‏چاپ‌سل ‏ موظف است در اسرع وقت این موضوع را به فرد سفارش‌ ‏دهنده اطلاع دهد و سفارش را بروزرسانی نماید. لازم به ذکر است در صورتی که کالایی پس ثبت سفارش شامل کاهش یا افزایش قیمت شود، سفارش با همان قیمت قبلی اعمال می‏‌شود.

نکات قابل توجه

  • سفارشات بعد از چاپ دارای نهایتا ۲۰% اختلاف رنگ با فایل، در یک مانیتور استاندارد از لحاظ رنگ و روشنایی می باشد علت این موضوع تفاوت نمایش رنگ مانیتور و دستگاه های چاپی می‌باشد.
  • کارهای لایه باز و RGB تضمین چاپی ندارد، در فایل های لایه باز امکان جابجایی فونت ها و در کارهای RGB امکان تغییر رنگ وجود دارد.
  • توجه داشته باشید که پرداخت فاکتور به منزله تائید نهایی سفارشات محسوب می گردد و به هیچ عنوان امکان کنسل کردن سفارش و یا اعمال تغییر در طرح وجود ندارد.
  • کارهای پررنگ به علت امکان ایجاد لک و پایین آمدن کیفیت، کمرنگ تر چاپ می‌شوند.
  • در تمامی سفارشات چاپی ۵% الی ۱۰% از کل کار به عنوان پرت( ضایعات کاغذ، خرابی رنگ، سلفون، لمینیت و …) در نظر گرفته می شود.
  • در کارت ویزیت و تراکت امکان ۱ الی ۲ میلی متر خطای برش وجود دارد.

محصولات سفارشی و آماده

در چاپ‌سل، محصولات چاپی به دو گروه سفارشی و آماده تقسیم می‌شوند.

محصولات سفارشی همانطور که از نامشان مشخص است دارای امکانات لازم و بسیار برای سفارش و چاپ تصاویر دلخواه شما می‌باشند. محصولات آماده با ارائه طرح های آماده در موضوعات مختلف، این امکان را به شما می‌دهند تا در سریعترین زمان ممکن طرح خود را انتخاب کرده و سفارش دهید.

زمان تحویل

در نظر داشته باشید که فرایند تولید و چاپ پس از تایید نهایی فایل آغاز خواهد شد.

در سه ماه آخر سال به علت حجم بالای سفارشات امکان تاخیر در زمان تحویل وجود دارد.

روزهای پنج شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی جزو روزکاری نمی باشد.

امکان تاخیر بنا به حجم سفارشات وجود دارد.

چاپ مجدد

موارد بالا را به دقت مطالعه نمایید و چنانچه موردی خارج از نکات ذکر شده پیش آید بعد از بررسی های لازم چاپ مجدد صورت می گیرد.

  • برای چاپ مجدد حتما باید کالای دریافت شده مرجوع گردد.
  • ارسال سفارشات پس از تسویه حساب مربوطه امکان پذیر است
  • شکایت و مرجوعی نسبت به کالا تا ۳ روز کاری پس از ارسال امکان پذیر می باشد.